Ikona hledání

Naše organizace vydala řadu užitečných materiálů o mnoha vzájemně propojených problémech týkajících se globálního potravinového systému.

Philip Lymbery, náš globální ředitel, napsal na toto téma tři knihy, v nichž dokumentuje děsivé dopady průmyslových velkochovů na lidské zdraví, volně žijící zvířata a životadárnou půdu, ale také nabízí reálná řešení pro zdravou budoucnost.

Vypracovali jsme také mnoho zpráv, brífinků, stanovisek a dalších užitečných materiálů k těmto tématům: nutnost snížit spotřebu masa, proč by se měly zastavit pokusy o velkochovy chobotnic, charta pro regenerativní potravinovou politiku, skryté náklady průmyslového zemědělství a alternativní bílkoviny.

Ve spolupráci s dalšími organizacemi – včetně Programu OSN pro životní prostředí (UNEP) a institutu Aquatic Life Institute – jsme vypracovali další významné zprávy. Jsme připraveni spolupracovat s podobně zaměřenými neziskovými organizacemi a dalšími mezinárodními organizacemi.

Globe

Tento prohlížeč nepodporujeme. Prosím aktualizujte si prohlížeč pro zlepšení funkce a bezpečnosti. Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte nás na info@ciwf.cz. Snažíme se odpovídat na všechny komentáře do dvou pracovních dnů, ale vzhledem k velkému množství korespondence to může někdy trvat trochu déle. Děkujeme za vaše pochopení.