Ikona hledání

Organizace Compassion in World Farming vydala řadu užitečných materiálů o mnoha vzájemně propojených problémech týkajících se globálního potravinového systému.

Philip Lymbery, náš globální ředitel, napsal na toto téma několik knih, například bestseller Farmagedon: Skutečná cena mrtvého masa, kde dokumentuje své investigativní pátrání za zavřenými dveřmi průmyslového zemědělství, a Mrtvá zóna: tam, kde žily divočiny, která zkoumá děsivý dopad průmyslových velkochovů na jedny z nejznámějších druhů volně žijících zvířat.

Vypracovali jsme také mnoho zpráv, brífinků, stanovisek a dalších užitečných materiálů k těmto tématům: nutnost snížit spotřebu masa, proč by se měly zastavit pokusy o velkochovy chobotnic, charta pro regenerativní potravinovou politiku, skryté náklady průmyslového zemědělství a alternativní bílkoviny.

Ve spolupráci s dalšími organizacemi – včetně Programu OSN pro životní prostředí (UNEP) a institutu Aquatic Life Institute – jsme vypracovali další významné zprávy. Jsme připraveni spolupracovat s podobně zaměřenými neziskovými organizacemi a dalšími mezinárodními organizacemi.

Číst více

Globe

Tento prohlížeč nepodporujeme. Prosím aktualizujte si prohlížeč pro zlepšení funkce a bezpečnosti. Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte nás na info@ciwf.cz. Snažíme se odpovídat na všechny komentáře do dvou pracovních dnů, ale vzhledem k velkému množství korespondence to může někdy trvat trochu déle. Děkujeme za vaše pochopení.