Ikona hledání

Vydáno s naší spoluprací

Studie FishCount – Odhad celosvětového počtu každoročně ulovených ryb z volné přírody v letech 2000 až 2019

Představuje první odborně recenzovanou studii odkrývající nejen rozsah rybolovu, ale i nedozírné negativní dopady moderních praktik rybolovu na welfare ryb.

Číst více

Klimatický nesoulad: Investice do živočišné výroby stojí v přímém protikladu se závazky rozvojových bank sladit své strategie s Pařížskou klimatickou dohodou

Zpráva vyzývá multilaterální rozvojové banky, aby zastavily tok financí do velkochovů a přesměrovaly jej ke zdravějším, humánnějším a udržitelným metodám výroby potravin.

Číst více

Přínosy welfare vodních živočichů pro udržitelnost

Zpráva vydaná institutem Aquatic Life Institute

Číst více

Dopady potravinového systému na biodiverzitu: tři nástroje pro transformaci potravinového systému ku prospěchu přírodě

Zpráva vydaná institutem Chatham House ve spolupráci s Compassion in World Farming a programem OSN pro životní prostředí (UNEP)

Číst více

Analogy masa: úvahy pro EU

Zpráva think-tanku Chatham House ve spolupráci s Compassion in World Farming a organizací Humane Society International (HSI)

Číst více
  • 1
Globe

Tento prohlížeč nepodporujeme. Prosím aktualizujte si prohlížeč pro zlepšení funkce a bezpečnosti. Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte nás na info@ciwf.cz. Snažíme se odpovídat na všechny komentáře do dvou pracovních dnů, ale vzhledem k velkému množství korespondence to může někdy trvat trochu déle. Děkujeme za vaše pochopení.