Ikona hledání

Konference s Jane Goodall v Evropském parlamentu na téma: výživa v Evropě pro lepší budoucnost

News Icon 17.02.2020

Dne 4. března 2020 se koná konference „Embracing the Better Future - Nourishing Europe“ s hlavním hostem Jane Goodall. Ničivé dopady stravy  založené na živočišných produktech jsou všem dobře známy. Je tedy nejvyšší čas urychlit přechod k lepšímu způsobu výživy planety s větším zaměřením na rostlinná jídla.

Jane Goodall

Naší bruselské kanceláři CIWF EU se podařilo sezvat světové odborníky v oblasti vědy, udržitelnosti, podnikání a investic, kteří se podělí o své poznatky na téma, jak prostřednictvím změny způsobu stravování zlepšit život a zdraví lidem, zvířatům a celé planetě. Pohovoří o tom, jaké mechanismy by měla EU aplikovat, aby mohla efektivně tyto zásadní změny nastavit.

Akce se bude konat v Bruselu dne 4. března od 14:00 do 16:30, poté je od 17:00 do 19:00 na programu večerní recepce. Chcete-li se zaregistrovat, klikněte zde.

Jako hlavní řečník vystoupí  JANE GOODALL, PhD., DBE., zakladatelka Jane Goodall Institute a Posel míru OSN.

Jane Goodall je světoznámou etoložkou, která se proslavila svým průkopnickým výzkumem volně žijících šimpanzů v Národním parku Gombe (Tanzánie). Od té doby uplynulo 60 let. Později, v roce 1977, založila Institute Jane Goodall. Jane cestuje více než 300 dní v roce, aby mohla sdílet svou vizi a šířit program tohoto institutu včetně zájmu o welfare šimpanzů žijících v zajetí a pomoci komunitě globálního humanitárního a environmentálního programu mladých lidí Roots & Shoots. Zdůrazňuje, že každý den, kdy se snažíme pomáhat, je zásadní, a je na každém z nás, aby se rozhodl, jakou změnu chce ve světě vidět.

Dalšími řečníky jsou: Rosie Wardle, programová ředitelka Nadace Jeremy Coller, Steve Howard, ředitel strategie a udržitelnosti ve společnosti OATLY, Martin Rowe, co-vice president nadace  THE CULTURE & ANIMALS a samozřejmě nebude chybět ani ředitel CIWF International Philip Lymbery

Ve spolupráci s CIWF konferenci pořádá skupina europoslanců, jedním z nich je český europoslanec JUDr. Jiří Pospíšil.

 

Globe

Tento prohlížeč nepodporujeme. Prosím aktualizujte si prohlížeč pro zlepšení funkce a bezpečnosti. Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte nás na info@ciwf.cz. Snažíme se odpovídat na všechny komentáře do dvou pracovních dnů, ale vzhledem k velkému množství korespondence to může někdy trvat trochu déle. Děkujeme za vaše pochopení.