Ikona hledání

E-MAILY PADAJÍ DO NEVYŽÁDANÉ POŠTY

Velmi často se stává, že mnoho důležitých e-mailů automatický padá do Spamu / Nevyžádané pošty/ Junk emailu). 

Pokud jste se rozhodli odebírat náš zpravodaj, byla by škoda, abyste o něj tímto způsobem přišli. Nabízíme Vám jednoduchý návod, jak blokování zamezit.

MICROSOFT OUTLOOK

Na příchozí e-mail ve složce nevyžádaná pošta (Junk email) klikněte pravou myší, zobrazí se Vám nabídka, ve které vyberte položku "Nevyžádaná pošta"  a zde pak nabídku "Nikdy neblokovat odesílatele". 

Outlook
Thumbnail Image001

GMAIL

U služby Gmail je to ještě jednodušší. Stačí otevřít náš e-mail ve složce nevyžádaná pošta a v horní části vpravo od předmětu e-mailu kliknout na malou šipku. Tím naučíte službu interpretovat konverzaci toho typu jako důležitou. 

Gmail

EMAIL

Pokud využíváte poštovní klienty od společnosti Seznam.cz, a naše zpravodaje Vám padají do spamu, stačí si ve složce "Spam" otevřít náš e-mail a v horní liště kliknout na "Spam", otevře se Vám nabídka, kde pak už jen stačí kliknout na tlačítko "Není spam". Od této chvíle byste měli dostávat všechny naše zpravodaje do primární pošty.

Seznam

Pomohl Vám náš návod? Potřebujete s něčím pomoci? Napište nám.

Tým CIWF Česko

 

 

Globe

Tento prohlížeč nepodporujeme. Prosím aktualizujte si prohlížeč pro zlepšení funkce a bezpečnosti. Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte nás na info@ciwf.cz. Snažíme se odpovídat na všechny komentáře do dvou pracovních dnů, ale vzhledem k velkému množství korespondence to může někdy trvat trochu déle. Děkujeme za vaše pochopení.