Ikona hledání

Aktuality

News Section Icon Zveřejněno 30.07.2020

Německo hlasovalo o klecích pro prasnice

V Německu je přibližně 1,9 milionu prasnic a téměř všechny jsou chovány v klecích. Většina v nich stráví téměř polovinu každého roku...

Číst více
News Section Icon Zveřejněno 29.07.2020

Aktuální dění v kampani STOP přepravě živých zvířat během pandemie

Pandemie koronaviru obrátila naruby životy po celém světě, ty lidské i ty zvířecí a ani hospodářská zvířata přepravovaná na dlouhé vzdálenosti nejsou výjimkou.

Číst více
News Section Icon Zveřejněno 22.07.2020

Certifikační systémy ryb: Co skutečně certifikují?

Právě jsme zahájili novou fázi naší kampaně RyboLove, která je zaměřena na hlavní globální certifikační systémy ryb.

Číst více
News Section Icon Zveřejněno 09.07.2020

Francie zahájila občanské referendum pro zvířata

Francie začátkem července odstartovala své historicky první referendum zabývající se ochranou zvířat. Na slavnostním zahájení této významné iniciativy se naše francouzská kancelář připojila ke známému novináři a zastánci práv zvířat Hugo…

Číst více
News Section Icon Zveřejněno 01.07.2020

Skvělá zpráva! Americký stát Colorado zakázal klece pro nosnice

1. července byl ve státě Colorado uzákoněn zákaz klecových chovů nosnic! Je to již 7. americký stát, který zakázal klece pro nosnice a 6. americký stát, který zakázal prodej klecových vajec na svém území.

Číst více
  • 1
Globe

Tento prohlížeč nepodporujeme. Prosím aktualizujte si prohlížeč pro zlepšení funkce a bezpečnosti. Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte nás na info@ciwf.cz. Snažíme se odpovídat na všechny komentáře do dvou pracovních dnů, ale vzhledem k velkému množství korespondence to může někdy trvat trochu déle. Děkujeme za vaše pochopení.