Ikona hledání

Philip John Lymbery

Philip Lymbery

Philip John Lymbery je globální ředitel významné mezinárodní neziskové organizace Compassion in World Farming (CIWF) se sídlem poblíž Londýna, která usiluje o ukončení průmyslových velkochovů a podporuje regenerativní zemědělství a humánní a udržitelnou výrobu potravin. Je také hostujícím profesorem na Winchesterské univerzitě. Sehrál vedoucí úlohu v klíčových reformách v EU týkajících se životní pohody hospodářských zvířat. V roli průkopníka zaměřil CIWF na spolupráci se stovkami významných potravinářských podniků po celém světě, což každoročně přináší zlepšení životních podmínek milionům hospodářských zvířat. Pod jeho vedením se CIWF rozvinul v mezinárodní organizaci s kancelářemi a zástupci v 9 evropských zemích včetně České republiky a dále v USA, Číně a Jihoafrické republice. 

Philip John Lymbery je autorem dvou knih:

Obě knihy jsou výsledkem jeho cest po světě za poznáním dopadů průmyslového zemědělství.

Kniha Farmagedon, kterou napsal s novinářkou Isabel Oakeshottovou, byla deníkem The Times vybrána jako jedna z nejlepších knih roku 2014. V roce 2015 za ni získal v Římě cenu míru „Mezinárodní zlatá holubice”. Obě knihy již byly vydány v několika jazycích včetně češtiny.  

Více si můžete přečíst v angličtině zde.

 

Globe

Tento prohlížeč nepodporujeme. Prosím aktualizujte si prohlížeč pro zlepšení funkce a bezpečnosti. Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte nás na info@ciwf.cz. Snažíme se odpovídat na všechny komentáře do dvou pracovních dnů, ale vzhledem k velkému množství korespondence to může někdy trvat trochu déle. Děkujeme za vaše pochopení.